הוספה למועדפים | יצירת קשר | דף שער
ניטרו הבית של הספורטאים
ריצת ה-36 המסכמת

ביום שבת האחרון (19 מרץ) נערכה הריצה המסורתית המסכמת למרחק של 36 ק"מ במסגרת ההכנה למרתון תל אביב ופריז 2011. הריצה שאורגנה ע"י מאמני וספורטאיי הקבוצה אירחה למעלה מ-100 רצים ונערכה בנופים המקסימים של איזור עמיקם-גבעת עדה.

 

 

הריצה יצאה (וחזרה) מהבריכה של כפר גליקסון ועברה לאורך מסלול בן 9 ק"מ בין הישובים גבעת עדה, אביאל ועד לעמיקם. לאורך המסלול נפרסו ספורטאיי הקבוצה בתחנות שתייה והגישו לרצים מים, מזון, משקה איזוטוני וג'לים (בחסות חברת GU).

ריצה זו ממשיכה מסורת בת 7 שנים של הפקת ריצות מסכמות לטובת מרתון טבריה אותה החל צפריר גולן בעזרת החברים מקיבוץ גן שמואל ואשר הפכה לאורך השנים מריצה צנועה של 15 "מטורפים לדבר" לריצה בת מעל 300 רצים בדצמבר האחרון.

 

הזינוק לריצה

 

הריצה, אשר נערכת בהתנדבות על ידי המארגנים והספורטאים, הינה תחת הדגל "ספורטאים מתגייסים למען ספורטאים", כאשר כול הנעשה בה הינה לטובת הרץ ומתוך אהבה משותפת לספורט בכלל ולריצה בפרט.

בהזדמנות זו נרצה להודות גם לשאר הגופים שתרמו בהפקת ריצה זו: לאריה פרידמן - על תרומת הבננות, לקיבוץ כפר גליקסון – על שימוש במתקן הבריכה, לחנות טיים טריאל – על חטיפי החלבון ולדוכן גן שמואל – על המצרכים לפריסה.

אחרונים חביבים, נאמר תודה ענקית לכול ספורטאיי הקבוצה אשר נתנו כתף וסייעו בהקמת והפקת האירוע.

המארגנים.

 

לצפייה בתמונות מהריצה בחסות משפחת אייזנר, ניתן ללחוץ כאן.

  
חדשות באתר
הרשמה לעדכונים במייל
כתבות אחרונות
לכל הכתבות...
מופעל באמצעות מגוון אפקט Nitro - הבית של הספורטאים